Norweski Online z Lektorem na żywo

Zapisz się na kurs norweskiego online w szkole językowej Virtua Lingua. Ucz się z nami norweskiego przez internet indywidualnie z lektorem za pośrednictwem komunikatorów takich jak Skype, Whatsapp czy Zoom.

Niezależnie od tego czy rozpoczynasz pracę w Norwegii i chciałbyś porozumieć się z współpracownikami i znajomymi w ich ojczystym języku, czy też interesujesz się kulturą tego przepięknego kraju lub planujesz podróż do krainy fiordów, to norweski online z lektorem na żywo w naszej szkole językowej on-line jest właśnie dla Ciebie.

Bez względu na to czy interesują Cię lekcje norweskiego online dla początkujących czy też znasz już ten język i potrzebujesz zapisać się na konwersacje z norweskiego przez internet możesz być pewien, że w naszej szkole językowej online jesteś w rękach specjalistów językowych.

Nasi doświadczeni lektorzy norweskiego on-line indywidualnie opracują program nauczania. Dzięki temu w możliwie najkrótszym czasie poczynisz  zauważalne postępy w każdym aspekcie językowym.

Przekonaj się jak przyjemna i prosta może być nauka języka online. :)

Virtua Lingua|Kursy Językowe Online

 

Tel: (+48) 794-003-011
Email: biuro@virtualingua.pl

 

Polub nas na:

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr Ikona społeczna

© 2019 Virtua Lingua - Kursy Językowe Online