Rosyjski Online z Lektorem na żywo

Zapisz się na Kurs rosyjskiego online w szkole językowej Virtua Lingua i ucz się języka rosyjskiego przez internet indywidualnie z lektorem przez Skype, Zoom lub inny komunikator.

Planujesz podróż za wschodnią granicę lecz boisz się, że znajomość angielskiego nie wystarczy by skutecznie się porozumieć? Potrzebujesz swobodnie wymieniać informacje z kontrahentami z Rosji? A może znasz już ten język i chcesz udoskonalić swoje umiejętności albo postanowiłaś przygotować się do matury z rosyjskiego online?

Jeśli tak, to nauka rosyjskiego online z lektorem na żywo jest właśnie dla Ciebie. U nas uczysz się w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. W naszej szkole językowej to Ty decydujesz czy chcesz odbyć intensywny kurs rosyjskiego online i uczyć się codziennie czy też 1 lub 2 razy w tygodniu. Rosyjski przez internet w naszej akademii językowej on-line to indywidualne lekcje języka rosyjskiego on line z profesjonalnymi lektorami przez komunikatory na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy!

Nasz rosyjski online - Opinie:

Cennik - kurs rosyjskiego online:

Virtua Lingua|Kursy Językowe Online

 

Tel: (+48) 794-003-011
Email: biuro@virtualingua.pl

 

Polub nas na:

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr Ikona społeczna

© 2019 Virtua Lingua - Kursy Językowe Online