top of page

Polski dla obcokrajowców online przez Skype

classes of polish
polish for foreigners online

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

Zapisz się na nasz kurs języka polskiego online w renomowanej szkole językowej Virtua Lingua i opanuj język polski bez wychodzenia z domu. Ucz się indywidualnie z naszymi doświadczonymi lektorami za pośrednictwem popularnych komunikatorów, takich jak Skype, Zoom, lub Teams.

Czy przybyłeś do Polski do pracy i potrzebujesz języka polskiego do codziennej komunikacji z Polakami? A może już byłeś w Polsce i zakochałeś się w naszym pięknym języku? Niezależnie od Twojej sytuacji, nasza szkoła językowa online oferuje wygodny kurs języka polskiego online z doświadczonymi lektorami.

Nasi profesjonalni lektorzy języka polskiego online bazują na najlepszych materiałach do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Posiadają biegłą znajomość języka obcego, w którym prowadzą zajęcia po polsku, co pozwala na efektywną naukę języka polskiego.

Zero czekania:
Twój lektor gotowy w 24h!

Od zgłoszenia na lekcję próbną do wyboru odpowiedniej nauczycielki lub nauczyciela miną maksymalnie 24 godziny!

Najlepsi Lektorzy

Tylko doświadczeni, pełni pasji i zaangażowania specjaliści od języków, dobrani indywidualnie dla każdego ucznia.

Do 100% Lekcji w Języku Obcym

Na naszych zajęciach używamy 95%-100% języka obcego od pierwszej chwili - nawet początkujący.

Pełna immersja językowa!

Oferujemy indywidualne lekcje języka polskiego online, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Nasi doświadczeni lektorzy opracują program nauczania, który pozwoli Ci szybko zauważyć postępy we wszystkich aspektach językowych.

Rozpocznij kurs języka polskiego dla obcokrajowców już dziś i ciesz się wygodną nauką z domu lub biura. Zapisz się do naszej szkoły językowej Virtua Lingua i otwórz drzwi do poznania polskiej kultury i komunikacji z Polakami w ich ojczystym języku.

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

Nasz polski online - Opinie:
Cennik - kurs polskiego online
bottom of page