top of page

Angielski Online z Lektorem na żywo

nauczycielka angielskiego online
angielski korepetycje online

Zapisz się na kurs angielskiego online w szkole językowej Virtua Lingua i ucz się angielskiego on-line z lektorem przez Skype, Zoom lub Teams.

Zajęcia w naszej szkole to angielski online indywidualnie z doświadczonymi i profesjonalnymi lektorami przez komunikatory takie jak Skype czy Zoom. Ucząc się angielskiego online wygodnie z dowolnego miejsca (biura lub domu) oszczędzasz czas i pieniądze. U nas uczysz się w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. To Ty decydujesz czy chcesz odbyć intensywny kurs angielskiego online i uczyć się codziennie czy też 1 lub 2 razy w tygodniu.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno angielski online dla dorosłych, korepetycje z angielskiego dla dzieci, dla młodzieży, angielski dla informatyków online czy zajęcia z języka angielskiego z native speakerem przez Skype lub Zoom. Przygotowując się z naszymi lektorami online bez problemu zdasz egzamin ósmoklasisty z angielskiego czy maturę ustną i pisemną z języka angielskiego. Egzamin na certyfikat KET, FCE czy CAE z języka angielskiego? Poprowadzimy Cię od A do Z do sukcesu na międzynarodowych testach.
Stresujesz się przed rozmową kwalifikacyjną po angielsku lub boisz się rozmawiać z kontrahentami z zagranicy? Z naszymi nauczycielami angielskiego online stres związany z rozmową po angielsku minie już po pierwszych kilku lekcjach online, ponieważ do 99% naszych lekcji online z języka angielskiego odbywa się po angielsku, nawet zajęcia dla początkujących!
 

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zdalną nauką angielskiego i interesuje Cię kurs angielskiego dla początkujących czy też chcesz udoskonalić swoje już zdobyte umiejętności językowe, angielski on-line z lektorem na żywo w naszej szkole Virtua Lingua Kursy Językowe On-line są idealnym wyborem.

Nasz angielski online - Opinie:

Cennik - kurs angielskiego online:

bottom of page