top of page

Angielski Online z Lektorem na żywo

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

   Zapisz się na kurs angielskiego online w szkole językowej Virtua Lingua i ucz się języka angielskiego z doświadczonym lektorem przez Skype, Zoom lub Teams.

   Nasza szkoła oferuje indywidualne zajęcia z angielskiego online, prowadzone przez wykwalifikowanych i profesjonalnych lektorów, korzystając z komunikatorów takich jak Skype czy Zoom. Nauka angielskiego online pozwala na wygodne uczenie się z dowolnego miejsca - biura lub domu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Możesz dostosować harmonogram nauki angielskiego online według własnych preferencji, ucząc się w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie. Masz możliwość wyboru intensywnego kursu angielskiego online, gdzie uczysz się codziennie, lub mniej intensywnego, odbywającego się raz lub dwa razy w tygodniu.

Zero czekania:
Twój lektor gotowy w 24h!

Od zgłoszenia na lekcję próbną do wyboru odpowiedniej nauczycielki lub nauczyciela miną maksymalnie 24 godziny!

Najlepsi Lektorzy

Tylko doświadczeni, pełni pasji i zaangażowania specjaliści od języków, dobrani indywidualnie dla każdego ucznia.

Do 100% Lekcji w Języku Obcym

Na naszych zajęciach używamy 95%-100% języka obcego od pierwszej chwili - nawet początkujący.

Pełna immersja językowa!

   W naszej ofercie znajdziesz kursy angielskiego online dla dorosłych, korepetycje z angielskiego dla dzieci i młodzieży, naukę angielskiego online dla informatyków oraz zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakerów przez Skype lub Zoom. Nasi lektorzy pomogą Ci przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego, egzaminu maturalnego ustnego i pisemnego z języka angielskiego, a także egzaminów certyfikatowych KET, FCE czy CAE. Bez względu na Twoje cele, poprowadzimy Cię od A do Z w drodze do sukcesu na międzynarodowych testach.

   Czy czujesz stres przed rozmową kwalifikacyjną po angielsku lub obawiasz się rozmów z zagranicznymi kontrahentami? Nasi nauczyciele języka angielskiego online pomogą Ci przezwyciężyć stres już po kilku lekcjach, ponieważ 99% naszych zajęć online odbywa się w języku angielskim, nawet dla początkujących!

   Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę ze zdalną nauką angielskiego i interesuje Cię kurs dla początkujących, czy chcesz doskonalić już posiadane umiejętności językowe - angielski online z lektorem na żywo w naszej szkole Virtua Lingua Kursy Językowe On-line są idealnym wyborem.

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

Nasz angielski online - Opinie:
Cennik - kurs angielskiego online
bottom of page