Często zadawane pytania - kursy językowe online

Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na często zadawane pytania odnośnie naszych kursów językowych online.

Często zadawane pytania

Jak rozpocząć kurs języka online?


Aby rozpocząć naukę języka obcego online w naszej akademii online należy zgłosić się na darmową lekcję testową w zakładce TESTUJ LEKCJĘ GRATIS. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza prześlemy mailowo kilka dokładnych propozycji terminów, w których mogą odbyć się zajęcia testowe. W tym mailu będzie równiesz informacja z danymi kontaktowymi Państwa lektora.
Jak wygląda kwestia płatności za lekcje językowe online?


Opłaty za zajęcia przyjumujemy z góry za każdy miesiąc obliczając ilość lekcji na podstawie kalendarza na dany okres rozliczeniowy. Jeśli na przykład uczeń uczy się we wtorki i w czwartki zliczane są wszystkie wtorki i czwartki z danego miesiąca. Suma ta mnożona jest przez stawkę za zajęcia.
Z początkiem miesiąca wysyłamy mailowo rachunek z ilością zajęć oraz numerem konta do wpłat.
Czy można dokonywać wpłat w innych walutach niż złotówki?


Tak, za nasze kursy językowe prócz w Złotówkach opłaty przyjmujemy w Funtach Brytyjskich i Euro.
Czy w trakcie trwania kursu językowego online można zmienić lektora?


Tak. W dowolnym czasie można zmienić lektora. Oby to zrobić należy napisać maila z taką prośbą. Czas zmiany nauczyciela to od 7 do 14 od zgłoszenia.
Czy kurs języka online z lektorem na żywo jest równie skuteczny jak zajęcia tradycyjnej w szkole stacjonarnej?


Tak, zajęcia językowe online z lektorem na żywo są równie skuteczne, albo bardziej od nich skuteczne. Wynika to z kilku rzeczy. Po pierwsze uczeń nie traci czasu na zbędą rozmowę z nauczycielelm przed zajęciemi czesto w języku polskim. 100% czasu zajęć na naszych kursach językowych online poświęconych jest zagadnieniom językowym. Dodatkowo zajęcia w Virtua Lingua są zajęciami indywidualnymi bądź w bardzo małych grupach przez co są bardziej efektywne od lekcji w szkołach stacjonarnych, w których jest wielu słuchaczy.
Na jakich komunikatorach odbywają się lekcje online w szkole językowej Virtua Lingua?


Nasze zajęcia językowe online prowadzimy na najpopularniejszych komunikatorach. Są nimi Skype, Microsoft Teams, Zoom, Whereby itp.

W naszej szkole językowej online to uczeń wybiera komunikator, na którym będzie uczył się na żywo ze swoim lektorem online. Jeśli słuchacz nie wybierze komunikatora, zaproponuijemy mu korzystanie z najpopularniejszej aplikacji czyli Skype.