Opinie - kursy językowe online

Najlepsze kursy językowe online na żywo z lektorem.

Poniższe opinie pochodzą ze strony: www.Google.pl

Mega wygodny sposób uczenia się oraz wspaniali lektorzy i świetny kontakt z uczniem!

Wszystkim gorąco polecam.
Lektorzy rewelacja!
Za naprawdę przystępną cenę otrzymujecie wszystko co nie zbędne do opanowania angielskiego.

Kursy językowe online na żywo z lektorem w szkole językowej Virtua Lingua to kompetentni lektorzy plus dobra, niestresująca atmosfera. Polecam.

Organizacja i kontakt ze szkołą językową Virtua Lingua bardzo dobry. Dostosowują się bez problemu do ograniczeń czasowych klienta. Sposób i poziom prowadzenia zajęć dostosowany również do indywidualnych potrzeb klienta. Bardzo istotne jest to, że nie traci się czasu na zbędne dojazdy. Bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam! Korzystam z usług szkoły językowej online Virtua Lingua już od dłuższego czasu- po przezwyciężeniu pewnych wątpliwości dotyczących nauki języka online przez Skype jestem pozytywnie zaskoczona ze współpracy i efektów! Zawsze przygotowani i kompetentni lektorzy oraz bardzo miła atmosfera. Moim zdaniem najlepsze kursy językowe online na żywo z lektorem.

Kursy językowe online na żywo z lektorem to innowacyjna metoda nauki, która kladzie nacisk na mówienie a do tego profesjonalni i b. mili lektorzy. Polecam!

Polecam szkole jak i lektorów, przyjazna atmosfera, dostosowanie się do terminarza ucznia i przede wszystkim łatwy i czytelny sposób przekazywania wiedzy😊 pełna mobilizacja!

W tej szkole mam co chciałam: profesjonalnych lektorów, przystępną cenę, elastyczność w organizacji zajęć, oszczędzanie czasu na dojazdy na lekcje. Ważną rzeczą jest sposób nauczania, między innymi dużo powtórek, dzięki czemu utrwalamy przerabiany materiał, różnorodność poruszanych tematów, słuchanie oryginalnych tekstów. Na koniec wspomnę o atmosferze jaka panuje - przyjazna, aczkolwiek wymagania stawiane są wysoko. Nic więcej nie potrzeba. Niewątpliwie szkołę językową online Virtua Lingua polecam.

Polecam w 100%. Świetna atmosfera.
Lektorzy przemili i cierpliwi, a jednocześnie wymagający jak na profesjonalistów przystało. Nauka efektywna i bezstresowa jednocześnie. Dobór materiałów i formy kursu językowego online według indywidualnych potrzeb ucznia.

Polecam szkołę! Profesjonalne podejście do nauki, ale również bardzo elastyczni. Wreszcie nie muszę tracić czasu na dojazdy do szkół językowych, a dzięki mojej nauczycielce od angielskiego online wreszcie zacząłem swobodnie mówić :)

Najlepsza szkoła językowa w jakiej miałam okazję się uczyć! Lektorzy z pasją do nauki języków, którą zarażają uczniów. Po wielu latach nauki w różnych szkołach nadal miałam barierę przed konwersacją w języku angielskim. Dzięki Wam w końcu swobodnie mówię w języku angielskim. Dziękuję i szczerze polecam!

W tej szkole online uczę się angielskiego już 2 lata. Mam fantastycznego nauczyciela dzięki któremu udało mi się przełamać barierę językową. Miła atmosfera. Duży plus za elastyczność w terminach. Polecam!

Polecam! Terminy lekcji są zawsze dostosowane do klienta natomiast lektorzy posiadają doświadczenie i cierpliwość w przekazywaniu wiedzy. Wiele szkół odwiedziłem, jednak tutaj zostałem na dłużej ze względu na profesjonalizm i miłą atmosferę podczas zajęć.

Polecam serdecznie! Bardzo staranny i celny dobór lektora do potrzeb i możliwości ucznia oraz celów nauczania. Elastyczność godzinowa na bardzo duży plus.

Profesjonalni nauczyciele i dobry kontakt z klientem. Cenię za elastyczność godzin i terminów oraz dostosowywanie potrzeb językowych i słownictwa pod moje wymagania.

Virtua Lingua|Kursy Językowe Online

 

Tel: (+48) 794-003-011
Email: biuro@virtualingua.pl

 

Polub nas na:

 

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr Ikona społeczna

© 2019 Virtua Lingua - Kursy Językowe Online