top of page

Opinie - kursy językowe online

Najlepsze kursy językowe online z lektorem na żywo.

Poniższe opinie pochodzą ze strony: www.Google.pl

Mega wygodny sposób uczenia się oraz wspaniali lektorzy języków obcych i świetny kontakt z uczniem! Super szkoła językowa.

Wszystkim gorąco polecam.
Lektorzy rewelacja!
Za naprawdę przystępną cenę otrzymujecie wszystko co nie zbędne do opanowania języka angielskiego.

Kursy językowe online na żywo z lektorem w szkole językowej Virtua Lingua to kompetentni lektorzy plus dobra, niestresująca atmosfera podczas lekcji. Polecam.

Organizacja i kontakt ze szkołą językową Virtua Lingua bardzo dobry. Dostosowują się bez problemu do ograniczeń czasowych klienta. Sposób i poziom prowadzenia zajęć językowych online dostosowany również do indywidualnych potrzeb klienta. Bardzo istotne jest to, że nie traci się czasu na zbędne dojazdy. Bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam! Korzystam z usług szkoły językowej online Virtua Lingua już od dłuższego czasu- po przezwyciężeniu pewnych wątpliwości dotyczących nauki języka online przez Skype jestem pozytywnie zaskoczona ze współpracy i efektów! Zawsze przygotowani i kompetentni lektorzy oraz bardzo miła atmosfera. Moim zdaniem najlepsze kursy językowe online na żywo z lektorem.

Kursy językowe online z lektorem na żywo to innowacyjna metoda nauki, która kładzie nacisk na mówienie a do tego profesjonalni i b. mili lektorzy. Polecam!

Sylwia T.

Polecam zarówno szkołę językową online jak i lektorów, przyjazna atmosfera, dostosowanie się do terminarza ucznia i przede wszystkim łatwy i czytelny sposób przekazywania wiedzy😊 pełna mobilizacja!

W tej szkole mam co chciałam: profesjonalnych lektorów, przystępną cenę, elastyczność w organizacji zajęć, oszczędzanie czasu na dojazdy na lekcje języka. Ważną rzeczą jest sposób nauczania angielskiego, między innymi dużo powtórek, dzięki czemu utrwalamy przerabiany materiał, różnorodność poruszanych tematów, słuchanie oryginalnych tekstów. Na koniec wspomnę o atmosferze jaka panuje - przyjazna, aczkolwiek wymagania stawiane są wysoko. Nic więcej nie potrzeba. Niewątpliwie szkołę językową online Virtua Lingua polecam.

Polecam w 100%. Świetna atmosfera.
Lektorzy przemili i cierpliwi, a jednocześnie wymagający jak na profesjonalistów przystało. Nauka efektywna i bezstresowa jednocześnie. Dobór materiałów i formy kursu językowego online według indywidualnych potrzeb ucznia.

Maciej K.

Polecam szkołę! Profesjonalne podejście do nauki, ale również bardzo elastyczni. Wreszcie nie muszę tracić czasu na dojazdy do szkół językowych, a dzięki mojej nauczycielce od angielskiego online wreszcie zacząłem swobodnie mówić po angielsku :)

Magda Lena

Najlepsza szkoła językowa on-line w jakiej miałam okazję się uczyć! Lektorzy online z pasją do nauki języków, którą zarażają uczniów. Po wielu latach nauki w różnych szkołach nadal miałam barierę przed konwersacją w języku angielskim. Dzięki Wam w końcu swobodnie mówię po angielsku. Dziękuję i szczerze polecam!

Marysia L.

W tej szkole online uczę się angielskiego już 2 lata. Mam fantastycznego nauczyciela dzięki któremu udało mi się przełamać barierę językową. Miła atmosfera. Duży plus za elastyczność w terminach. Polecam!

Polecam! Terminy lekcji on-line są zawsze dostosowane do klienta natomiast lektorzy posiadają doświadczenie i cierpliwość w przekazywaniu wiedzy. Wiele szkół odwiedziłem, jednak tutaj zostałem na dłużej ze względu na profesjonalizm i miłą atmosferę podczas zajęć.

Polecam serdecznie! Bardzo staranny i celny dobór lektora hiszpańskiego do potrzeb i możliwości ucznia oraz celów nauczania. Elastyczność godzinowa na bardzo duży plus.

Profesjonalni nauczyciele angielskiego i dobry kontakt z klientem. Cenię za elastyczność godzin i terminów oraz dostosowywanie potrzeb językowych i słownictwa pod moje wymagania.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu nauki, profesjonalizmu lektorów, miłej atmosfery podczas zajęć. Polecam !!!

Zdecydowanie polecam! Szkoła podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia. Lektorzy są profesjonalistami w każdym calu, godziny zajęć bardzo elastyczne co jest bardzo na plus.

Gorąco polecam szkołę. Świetni nauczyciele, zajęcia on-line w dogodnym czasie. Po miesiącu lekcji zaczęłam swobodniej wypowiadać się po angielsku.

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

bottom of page