top of page
lektorka angielskiego online

Nasi Lektorzy Online

Wszyscy nasi lektorzy on-line to pasjonaci językowi z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu kursów językowych online, pragnący zarażać swoją pasją do różnych kultur i języków wszystkich swoich uczniów. Poznajcie kilkoro z nich.

 

Języki obce zawsze były moją pasją, a samo nauczanie sprawia ogromną satysfakcję. Najbardziej cieszy mnie odkrywanie przed kursantami tajniki języków, w których się specjalizuję. W wolnych chwilach podróżuję, fotografuję i poddaję się rytmom kubańskiej salsy - najczęściej w odwrotnej kolejności :-)”

 

Agata T. - Lektorka języka angielskiego i rosyjskiego; Absolwentka Wydziału Filologicznego  na Uniwersytecie Śląskim

 

Język włoski to moja życiowa pasja! Sprzed monitora Twojego komputera zabiorę Cię do Sardynii, aby zachwycić Cię Szmaragdowym Wybrzeżem. Odwiedzimy Rzym i jego perły: FONTANNA DI TREVI, COLOSSEO. Dla mnie najważniejsza jest komunikacja, dlatego wspólnie znajdziemy metodę nawet dla najbardziej opornego kursanta.”

 

Magdalena M. - Lektorka języka włoskiego, Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Językowego w Rzeszowie

Na zajęciach stawiam na różnorodność. Każdą lekcję dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem zdania, że nauka języków obcych powinna być przede wszystkim przyjemnością. W wolnym czasie gram na gitarze i dużo czytam. Kursy językowe online są świetnym rozwiązaniem zarówno dla uczniów jak i lektorów”

 

Piotr K. - Lektor języka niemieckiego; Absolwent Wydziału Filologicznego  na Uniwersytecie Łódzkim

 

Każdy uczeń jest dla mnie indywidualnością i robię wszystko, aby zaszczepić w nim pasję do nauki „mojego” języka. Poza nauczaniem zajmuję się również tłumaczeniami, rysunkiem oraz fotografią.”

 

Marzena N. - Lektorka języka francuskiego; Absolwentka Filologii Romańskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie

 

Bezpłatna próbka: 30 minut nauki języka obcego bez zobowiązań!

bottom of page