top of page

Kursy Językowe Online - Rodzaje

Poniżej znajdują się rodzaje dostępnych kursów językowych online wraz z krótkimi opisami. Jeśli są Państwo już zdecydowani na rodzaj kursu online i język, to zapraszamy do testowania lekcji na żywo z lektorem Gratis.

kursy językowe online

Classic - Kurs Językowy Online

CLASSIC - kurs językowy online przeznaczony jest dla osób, które chcą uczyć się języka online z lektorem na żywo, ale tradycyjną metodą nauki języków. Program tego kursu językowego online  jest specjalnie tworzony dla każdego ucznia indywidualnie biorąc pod uwagę jego stopień znajomości języka, wiek, zainteresowania i czas, który słuchacz może przeznaczyć na naukę. Te indywidualne zajęcia językowe przez komunikator obejmują wszystkie aspekty rozwoju językowego: czytanie, mówienie, słuchanie oraz pisanie. Dzięki kursowi językowemu online CLASSIC będą mogli Państwo doskonalić swoja wiedzę w przyjemny, łatwy i przede wszystkim skuteczny sposób albo rozpocząć naukę języka obcego przez internet od podstaw. Do Państwa umiejętności i potrzeb dobrany zostanie zestaw najlepszych możliwych podręczników w wersji elektronicznej, sprawdzonych przez naszych lektorów online i metodyków.

Kurs Językowy Online - Classic - Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online, rosyjski online i norweski online.

 

metoda callana angielski online

Metoda Direct - Kurs Języka Angielskiego Online

Metoda Direct została stworzona specjalnie dla osób, którym zależy przede wszystkim na tym by w jak najszybszym czasie zacząć mówić po angielsku, bądź dla tych którym nie odpowiadają standardowe metody: odrabianie prac domowych czy robienie monotonnych ćwiczeń gramatycznych. Na tym kursie angielskiego online z lektorem już podczas pierwszej lekcji online przez komunikator słuchacz porozumiewa się w obcym języku bez użycia języka polskiego. Indywidualną naukę języka angielskiego online zaczynamy od opanowania angielskich nazw rzeczy, które otaczają nas na co dzień . W czasie jednej lekcji języka angielskiego przez internet uczeń odpowiada na blisko 100 pytań zadawanych przez lektora online. Odpowiadając na te pytania student zapoznaje się i utrwala nowe słownictwo oraz stopniowo poznaje tajniki angielskiej gramatyki. Dzięki metodzie Direct nauczą się Państwo języka angielskiego przez komunikator jedynie za sprawą dialogu z nauczycielem bez obowiązkowej dodatkowej pracy domowej.

Metoda Direct - Kurs Angielskiego On-line - Dostępne języki: angielski on-line.

 

business english online

Biznes - Kurs Językowy Online

Biznesowy kurs języka online został opracowany z myślą o ludziach, którzy cenią sukces ponad wszystko. Dzięki indywidualnym lekcjom z lektorem na żywo na zajęciach będziemy koncentrować się przede wszystkim na elementach interesujących naszych uczniów a nasi doświadczeni lektorzy online wprowadzą Państwa w tajniki języka biznesowego z elementami  ekonomii, prawa, czy marketingu i zarządzania. Dzięki naszym biznesowym lekcjom językowym przez komunikatory współpraca z zagranicznymi partnerami z pewnością okaże się sukcesem a przygotowanie prezentacji w obcym języku nie będzie już przysparzało żadnych problemów.

Kurs Językowy Online Business - Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online, rosyjski online i norweski online.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI ONLINE Z LEKTOREM

Kurs Językowy Online dla Dzieci

W przypadku korepetycji językowych online dla dzieci  najważniejsze jest by zainteresować młodych uczniów   językiem obcym tak by mogły lepiej poznać otaczający ich świat z pryzmatu innego języka. Jeśli dla dorastającego dziecka nauka staje się przygodą, przyswaja ono obcy język naturalnie, bez trudności. Według nas nauka młodszej młodzieży powinna opierać się na indywidualnej nauce języka z lektorem przez zabawę i rozrywkę, dlatego też na  kursie językowym online dla dzieci korzystamy z różnego rodzaju ćwiczeń interaktywnych, gier, quizów, które są bardzo łatwe w obsłudze a zarazem są rozwijające intelektualnie. Ponadto sama tematyka lekcji angielskiego, niemieckiego czy francuskiego online dostarcza małemu słuchaczowi przydatnych informacji przez co zajęcia są interesujące i bardzo wciągające.

Kurs Dla Dzieci - Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online, rosyjski online.

Students Taking Exams
kurs maturalny z angielskiego online
Sprint Runner
intensywny kurs angielskiego online

Maturalny Kurs z Języka Obcego Online

Jeżeli matura tuż tuż a Ty wciąż nie do końca rozumiesz pewne zagadnienia gramatyczne lub zwyczajnie chciałbyś utrwalić swoją wiedzę by pewniej czuć się na egzaminie, ten kurs maturalny z języka obcego przez komunikatory jest właśnie dla Ciebie. Odpowiedni dobór podręcznika i ćwiczeń oraz dodatkowych materiałów, rozwiązywanie przykładowych egzaminów maturalnych z poprzednich lat, opracowanie tematów na egzamin ustny pod czujnym okiem naszego lektora online na żywo. Dodatkowo zaangażowanie i wiedza naszych nauczycieli języków obcych przez internet zapewnią Ci sukces przy zdawaniu matury z języka obcego a fakt że lekcję języka są prowadzone indywidualni sprawi, że wiedzę potrzebną do zdania matury przyswoisz w bardzo szybkim tempie.

Kurs Językowy Online Dla Maturzystów - Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online i rosyjski online.

 

Intensywny Kurs Językowy Online

Jeśli nie lubią Państwo przebierać w środkach i interesuje Państwa przede wszystkim efekt w jak najkrótszym czasie, proponujemy intensywny kurs z lektorem na żywo. By zoptymalizować tempo nauki języka online zajęcia te są wyłącznie indywidualne, a nasz nauczyciel korzysta między innymi z metody direct, elementów kursu Classic  a 1/3 tego typu kursu stanowią konwersacje online z lektorem na żywo mające na celu utrwalenie dopiero co poznanego słownictwa i struktur gramatycznych. Lekcje odbywają się od 3 do 7 razy w tygodniu i trwają od 2 do 6 godzin.

Intensywny Kurs Języka Online - Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online, rosyjski online i norweski online.

konwersacje językowe z lektorem na żywo

Konwersacje Językowe Online

Ten Kurs Języka obcego przez internet przeznaczony dla osób, które są co najmniej na poziomie B1 (średnio zaawansowanym) i pragną przede wszystkim poćwiczyć umiejętności komunikacyjne w danym języku obcym. Indywidualne lekcje z lektorem na żywo odbywają się do wyboru: z nauczycielem polskim lub obcojęzycznym (native speaker online).

Konwesacje z języka obcego online- Dostępne języki: angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online, rosyjski online i norweski online.

 

bottom of page