top of page

Kurs Angielskiego z Lektorem Online - czy warto?

Zaktualizowano: 21 sty 2022Od ponad 10 lat nauka angielskiego online z lektorem na żywo zyskuje coraz większą popularność wśród osób uczących się języków obcych. Czemu uczniowie coraz częściej wybierają korepetycje z języka angielskiego przez internet a nie tradycyjną naukę w szkołach stacjonarnych? Oto kilka powodów dla których według nas tak się dzieje: 1. Oszczędzasz czas.

Przy nauce języka online nie tracimy czasu na dojazdy do szkoły językowej. Mamy też większą możliwość decydowania o dniach i godzinach, w których będziemy się uczyć. Fakt, iż w większości lekcje online z lektorem na żywo są indywidualne uczeń może skoncentrować się tylko na zagadnieniach językowych interesujących go najbardziej a nauczyciel poświęca mu 100% czasu zajęć językowych online.


2. Oszczędzasz pieniądze.

Lekcja angielskiego przez Skype lub inne komunikatory jest znacznie tańsza niż indywidualne zajęcia w tradycyjnych szkołach językowych. Dzięki temu kursy językowe online są osiągalne nawet dla osób o bardziej ograniczonym budżecie miesięcznym. 3. Rezultaty widoczne szybciej. Dzięki indywidualnemu podejściu na zajęciach online z lektorem na żywo uczeń jest w stanie dłużej utrzymać koncentrację na zajęciach. Mniej jest też elementów, które potencjalnie mogą go zdekoncentrować. Dzięki temu jego postępy są widoczne w krótszym czasie niż u ucznia uczącego się w tradycyjny sposób.

4. Lekcje językowe online są bardziej EKO.

Oprócz faktu, że kursy angielskiego online są bardziej wydajne, to z pewnością są również bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Ucząc się języka online zostawiamy ślad węglowy do 90% mniejszy niż przy zajęciach stacjonarnych jak podaje "Open Univesity in Britain". Na taką "oszczędność" planety składają się brak potrzeby dojazdu na zajęcia oraz mniejsze zużycie prądu w czasie lekcji językowych przez internet. 5. Testujesz za darmo. W większości szkół językowych online można niezobowiązująco i bezpłatnie przetestować lekcję wybranego języka by przekonać się czy sposób nauki faktycznie działa i czy będzie nam odpowiadał. Aby przetestować takie zajęcia w naszej szkole wystarczy wypełnić krótki formularz znajdujący się pod tym linkiem: https://www.virtualingua.pl/testuj-lekcje-gratis Wszystko to sprawia, że lekcje angielskiego online z lektorem na żywo są świetną alternatywą dla osób, które cenią sobie wygodę korepetycji online i nie chcą przepłacać za swoje zajęcia nie tracąc przy tym nic i ich efektywności.
17 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page